<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dokładnie i rzeczowo Pan Kamil tłumaczy wszystkie aspekty diety. Jest otwarty zawsze wypytuje o wszystkie szczegóły żeby finalnie wyracować jak najlepsze wyniki w pozbywaniu się zbędnych kilogramów:)

Wiesław

Poznaj inną historię

Mówili że mi się nie uda, zmieniłam swoją sylwetkę i przebiegłam maraton

   Wielu ludzi mówiło, że mi się nie uda, bo im się nie udało. Próbowali mnie zniechęcić. Nie poddałam się. Robiłam i robię swoje, a oni? Teraz mi zazdroszczą. Moja historia rozpoczęła się na pierwszym roku studiów, czyli w 2014 roku. W dniu, kiedy waga wskazała 90 kg powiedziałam, że dalej tak nie będzie. Nie miałam pojęcia, co mogę zrobić, od czego powinnam zacząć. Był początek roku, więc stanowiło to dla mnie dodatkową motywację. Chciałam coś zmienić w swoim życiu. Chciałam zrobić cokolwiek, by poczuć się i wyglądać lepiej. Rozpoczęłam więc od zdobywania wiedzy w niezbyt dobry sposób, bo poprzez porady „wujka Google”. Dla kogoś, kto dopiero chce wejść w ten  zdrowy FIT świat jest to skok na głęboką wodę

czytaj więcej

Całkowicie odmieniło się moje życie – Jestem lżejsza o 35kg

  • Ela
  • 35kg
  • Kobieta
  • 01 sierpnia, 2014

Spotkanie z Panem Kamilem mogę uznać za jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie, kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz brakowało mi energii, czułam się ciągle zmęczona, pojawiały się już pierwsze problemy zdrowotne .

Co zmieniło się w Pani dotychczasowym życiu?

Do chwili obecnej zgubiłam 35kg czuję się rewelacyjnie, ryzyko wystąpienie wielu chorób po prostu zniknęło.

Czy zmiany jakie nastąpiły kosztowały Panią dużo wyrzeczeń?

Wydawać by się mogło, że dieta będzie jednym wielkim wyrzeczeniem, zakazem natomiast już pierwszy plan dietetyczny pokazał mi, że tak naprawdę do tej pory wyrzeczenia wprowadzałam sama ciągle pilnując się aby nie zjeść tego czy tamtego , a  efektów i tak nie było. Na początku byłam zdziwiona tym ile i jakie produkty mogę spożywać, zaczęłam w końcu jeść tyle ile potrzebuje mój organizm, nie chodziłam głodna, nie miałam ochoty na słodycze , a przy okazji zaczęłam w końcu chudnąć i czuć się dobrze.

Co z motywacją?

Tutaj mogę tylko powiedzieć jedno, że Pan Kamil jest mistrzem motywacji, dobrego słowa, dzięki regularnym spotkaniom nie miałam problemu z przestrzeganiem zaleceń, w każdej chwili mogłam skontaktować się ze swoim terapeutom co również odgrywało w moim przypadku ogromne znaczenie.

Wiek nie jest żadnym ograniczeniem!

Chciałabym przekazać wszystkim, którzy myślą, że nadwaga jest czymś normalnym w pewnym wieku, że skoro tyle lat z nią żyjemy to nic nie da się już zrobić. Ja już wiem, że wystarczy włożyć troszkę energii, zmienić błędy, których uczyliśmy się latami, a przeżyjemy druga młodość.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Na początku należą się ogromne gratulacje dla Pani Eli za to, że tak sumiennie podchodziła do wszystkich moich wskazówek i zaleceń. Bardzo szybko udało się wprowadzić prosty program aktywności ruchowej, który również pomógł uzyskać zakładane efekty i od którego po pewnym czasie pani Ela się uzależniła.

 Każde nasze spotkanie było nagradzane kolejnymi spadkami wagi co bardzo mocno motywowało pacjentkę do dalszej walki o zdrowie, siłę i dobre samopoczucie.  Życzliwość i pozytywna energia jaką przekazywała mi Pani Ela, pozwala wierzyć, że dzięki umiejętnej motywacji, doświadczeniu naprawdę można odmienić komuś życie. 

POKAŻ