Opinie pacjentów

Zdecydowanie polecam Pana Kamila z jego pomocą schudłam już 7 kg. Jedzienie jest bardzo dobre, szybkie do wykonania i dopasowane do mnie co najbardziej mi się podoba. Nie chodzę głodna,porcję są wystarczające. Wizyty przebiegają bardzo sympatycznie. Szczerze polecam Poradnię dietetyczną Pana Kamila :-)

Klaudia

Poznaj inną historię

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki, zrzuciłem 35kg

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze.

czytaj więcej

Choroba Tarczycy, Hashimoto ? Nigdy nie schudniesz ! Słyszałam to wiele razy , teraz już wiem, że to nie prawda. Schudłam 20kg

  • Kobieta
  • 08 czerwca, 2015

Do Poradni Dobry Dietetyk trafiłam pod koniec 2014 roku z wagą 92kg, chorując jednocześnie od 10lat na niedoczynność tarczycy – Hashimoto. Od zawsze wydawało mi się, że to nierealne, że schudnę. Nadzieja pojawiła się kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Panem Kamilem, który uświadomił mnie, że choroba ta wcale nie musi skazywać mnie na odwieczny problem z kilogramami.

Co było najbardziej zaskakujące?

Przed wizytą w Poradni czytałam opinie pacjentów i zastanawiałam się, czy rzeczywiście dieta nie musi być wyrzeczeniem i ciągłą głodówką. Kiedy ustaliliśmy jakie produkty lubię, a czego nie chciałabym mieć w diecie byłam mile zaskoczona tym indywidualnym podejściem. Później okazało się, że naprawdę menu jest idealnie dopasowane do mojego dnia w pracy. Kiedy nie miałam zbyt dużo czasu na przygotowywanie posiłków, ułożone były bardzo proste przepisy, które bez problemu przygotowałam w ciągu kilku minut w domu.

Zmieniło się moje podejście do żywienia a przede wszystkim nawyki z nim związane

Teraz jestem już spokojna o swoją sylwetkę, na zawsze zmieniłam myślenie na temat jedzenia, wiem, że KTO NIE JE, NIE CHUDNIE, a głodówki czy inne dziwne diety przynoszą tylko ciągłe rozczarowanie i brak stałych efektów. Jak to często powtarza Pan Kamil "skuteczna dieta jest wtedy, kiedy nie ma żadnej nazwy”.

Co mnie motywowało?

Najbardziej motywująca była dla mnie regularna utrata wagi, nie spędzałam godzin w kuchni, a jednak efekty się pojawiały. Jeżeli ktoś kiedykolwiek zdecyduje się na dietę, to tylko pod fachowym okiem dietetyka i to takiego, który naprawdę dopasuje indywidualnie menu do waszych potrzeb i stylu życia.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pani Joanna zgłosiła się do mojej poradni pod koniec 2014 r. z wagą przekraczającą 90kg. Po długiej rozmowie okazało się, że od wielu lat boryka się z chorobą tarczycy i ciężko jest jej uzyskać wymarzoną sylwetkę. Pomimo wspomnianych problemów od początku widać było silną determinację i chęć zmiany w swoim życiu. Każda kolejna wizyta była tylko uwieńczeniem rzetelnego podejścia do sprawy, a nagroda czekała na wadze. Dzięki temu za każdym spotkaniem pojawiała się nowa energia do dalszej walki o zdrowie, samopoczucie i życiowego powera. Dzięki zmianie nawyków i wzajemnemu zaufaniu obecnie Pani Joasia waży 20kg mniej i cieszy się wysportowaną sylwetką co zresztą widać na zdjęciach. Gratuluję!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ