<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

W czasie ciazy przytylam ponad 30 kg , po urodzeniu dziecka nie moglam zaakceptowac swojej figury i przede wszystkim swojej otylosci . Zdecydowalam sie na spotkanie z Panem Kamilem i teraz z tego powodu jestem dumna ze podjelam sie tego kroku :) Z pomoca Pana Kamila udalo mi sie schudnac 13 kg PRZY NIEDOCZYNNOSCI TARCZYCY :) Serdecznie polecam i zachecam do spotkania z Panem Kamilem poniewaz to wlasnie jego wiedza pomogla mi w uzyskaniu dzisiejszego efektu i motywuje do dalszego ...

Paulina :)

Poznaj inną historię

Sukces w wieku 8lat, schudłam 14kg

Jako rodzice staraliśmy się dbać o to aby Kalina jadła zdrowe rzeczy, nie przesadzała ze słodyczami, pomimo takich wyborów każdego dnia problem z wagą nie znikał. Przyszedł czas na skorzystanie z pomocy specjalisty, wybór padł na Pana Kamila,  o którym słyszeliśmy już wiele dobrego zwłaszcza w zakresie współpracy z dziećmi. Słowo się rzekło, umówiliśmy się na pierwsze spotkanie.

czytaj więcej

Cola, chipsy? Nie! 18kg mniej - było warto

  • Igor
  • 18 kg
  • Mężczyzna
  • 11 stycznia, 2015

Styl odżywiania Igora nie należał do najlepszych, nieregularne jedzenie, częste przekąski - dzięki spotkaniu z Panem Kamilem wyeliminowaliśmy wiele błędów, zapewniliśmy właściwy rozwój naszego dziecka.

Złe odżywianie!

Niestety to jak odżywiał się Igor miało wpływ na jego wagę, kiedy trafiliśmy do Poradni, wykonaliśmy pierwszy pomiar okazało się, że jego waga przekracza mocno normy dla dzieci w tym wieku. Po długiej rozmowie zdaliśmy sobie sprawę jakie konsekwencje zdrowotne niesie za sobą nadwaga u dzieci. Postanowiliśmy, że bierzemy się do pracy...

...odstawiliśmy przekąski, słodkie napoje

Główny problem tkwił w dużej ilości słodkich napojów, słodyczy, chipsów, których nie kontrolowaliśmy, wspólnie z Panem Kamilem ustaliliśmy na co możemy zamienić niezdrowe produkty, oczywiście za zgodą Igora...

...menu było smaczne, fajnie dopasowane

Dzięki ciekawym, nieskomplikowanym przepisom, które Igor od pierwszych dni polubił zmiana nawyków nie była dla niego wcale uciążliwa, chętnie zjadał śniadanie (były czasami na słodko) zabierał drugie śniadanie do szkoły i wcale nie musiał podjadać.

Gra na gitarze czy siatkówka?

Gitara od zawsze była wielką pasją Igora, dylemat pojawił się kiedy Igor mocno wyszczuplał, nabrał większej sprawności i otrzymał propozycję grania w szkolnej drużynie sitkówki, teraz musimy zastanowić się, którą grę wybrać:)

Wypowiedź dietetyka prowadzącego pan Kamil Osowski z Poardni Dobry Dietetyk w Lęborku

Nadwaga wśród dzieci staje się coraz poważniejszym problemem już co dziesiąte dziecko w Polsce boryka się ze zbyt wysokim wskaźnikiem BMI. Podczas spotkań z młodymi pacjentami staram się uświadomić zarówno rodzicom jak i ich pociechom, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Skupiam dużą uwagę na przeanalizowaniu aktualnych nawyków żywieniowych dziecka oraz szczegółowego ich przedstawienia rodzicom z pokazaniem podstawowych błędów.

Dzisiaj wymienia się kilkadziesiąt rozmaitych problemów zdrowotnych, które w rzeczywistości są owocem utrzymywanej latami nadwagi. Tkanka tłuszczowa, która rozwija się od wczesnych lat naszego życia systematycznie i powoli prowadzi do rozmaitych zaburzeń metabolicznych.

Pomimo młodego wieku Igor zrozumiał, że własnie taraz jest najlepszy moment aby wspólnie z rodzicami pomóc sobie pozbyć się zbędnych kilogramów i raz na zawsze odmienić swoje życie. Za tak znakomity wynik (18kg) należą się wielkie gratulację zarówno dla naszego młodego bohatera jak i rodziców, którzy pomogli podołać temu wyzwaniu.

POKAŻ