Opinie pacjentów

Serdecznie polecamy pana Kamila. Syn w ciągu kilku miesięcy zgubił 10kg. Cała nasza rodzina nabrała zdrowych nawyków i czujemy się o niebo lepiej! Dieta bardzo łatwa w przygotowaniu, a co najważniejsze smaczna. Pełen profesjonalizm i chęć pomocy.

Rodzice Radka

Poznaj inną historię

Mówili że mi się nie uda, zmieniłam swoją sylwetkę i przebiegłam maraton

   Wielu ludzi mówiło, że mi się nie uda, bo im się nie udało. Próbowali mnie zniechęcić. Nie poddałam się. Robiłam i robię swoje, a oni? Teraz mi zazdroszczą. Moja historia rozpoczęła się na pierwszym roku studiów, czyli w 2014 roku. W dniu, kiedy waga wskazała 90 kg powiedziałam, że dalej tak nie będzie. Nie miałam pojęcia, co mogę zrobić, od czego powinnam zacząć. Był początek roku, więc stanowiło to dla mnie dodatkową motywację. Chciałam coś zmienić w swoim życiu. Chciałam zrobić cokolwiek, by poczuć się i wyglądać lepiej. Rozpoczęłam więc od zdobywania wiedzy w niezbyt dobry sposób, bo poprzez porady „wujka Google”. Dla kogoś, kto dopiero chce wejść w ten  zdrowy FIT świat jest to skok na głęboką wodę

czytaj więcej

Czuję się lekka i silna

  • Kobieta
  • 27 czerwca, 2014

To było moje drugie podejście. Za pierwszym razem niestety odpuściłam pomimo wielkiej porcji motywacji ze strony mojego dietetyka. Teraz już wiem, że powrót do starych, złych nawyków był tylko stratą czasu.

To było moje drugie podejście...

Za pierwszym razem niestety odpuściłam pomimo wielkiej porcji motywacji ze strony mojego dietetyka. Teraz już wiem, że powrót do starych, złych nawyków był tylko stratą czasu. Dzięki namowom Pana Kamila udało się spróbować jeszcze raz, tym razem postanowiłam nie odpuszczać i za wszelką cenę osiągnąć cel. Efektem jest to, że po kilku miesiącach jestem lżejsza o 20kg!

Najtrudniejsze było dla mnie…

Odstawienie słodyczy, które uwielbiałam, nie potrafiłam się im oprzeć, myślałam, że nie będę potrafiła bez nich żyć. Teraz jednak kiedy nauczyłam się jeść odpowiednio dużo oraz nie robić długich przerw między posiłkami, wiem, że tak naprawdę jest mnóstwo fajniejszych, smaczniejszych dań niż czekolada czy cukierki.

Dlaczego czułam się ciągle zmęczona…

Na początku terapii Pan Kamil zlecił mi badania, które miałam wykonać w celu określenia stanu zdrowia. Dzięki temu udało się wykryć problemy z tarczycą. Szybkie spotkanie z endokrynologiem i odpowiednio dobrane leczenie pozwoliło pozbyć się ciągłego uczucia zmęczenia, zimna itp. Jednocześnie zaczęły uciekać w końcu kilogramy i zmieniła się sylwetka.

Dużo trenowałam i nie chudłam…

Tak naprawdę od zawsze byłam bardzo aktywna, praktycznie codziennie jeździłam na rowerze, chodziłam na zajęcia do klubu, pomimo tego nie mogłam schudnąć. Podczas wizyt w Poradni Dobry Dietetyk uświadomiono mnie, że aktywność fizyczna musi być połączona z odpowiednio dopasowanym żywieniem, w przeciwnym razie organizm nie będzie w stanie spalać tłuszczu.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana mgr Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Pani Karolinie należą się szczególne wyrazy uznania za podjęcie drugiej próby, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Celem terapii było obok utraty masy ciała poprawienie pracy tarczycy, czego również udało się dokonać. Lekarz prowadzący Panią Karolinę, był pozytywnie zaskoczony bardzo szybką poprawą wyników, która towarzyszyła terapii.

Czuje się lekka i silna

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ