Opinie pacjentów

Polecam, miły kontakt, dobrze dopasowana dieta:)

Kamila

Poznaj inną historię

Dopiero część drogi za mną, a już całkowicie odmieniło się moje życie

Kiedy pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne postanowiłam poszukać pomocy, dziękuję opatrzności, że udało mi się spotkać właśnie z Panem Kamilem. Zanim zdecydowałam się umówić na pierwsze spotkanie bardzo długo się zastanawiałam czy warto i nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Kierowały mną błędne (teraz już wiem) stereotypy, że dieta jest bardzo restrykcyjna, trudna, droga i nie dla mnie.

czytaj więcej

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki, zrzuciłem 35kg

  • Jarosław (43l.), Wejherowo
  • Mężczyzna
  • 03 stycznia, 2017

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze.

Postanowiłem raz na zawsze pozbyć się problemu i udało się! Okazało się, że dobrze skonstruowana dieta wcale nie wymaga wielkich wyrzeczeń, jest wręcz odwrotnie, jem to co lubię i gubię kilogramy.

Dieta przygotowana została na podstawie obszernego wywiadu, tak aby nowy styl odżywiania dopasowany był do moich aktualnych możliwości czasowych jak i zawodowych. Miłym zaskoczeniem było to, że w sumie mogłem jeść produkty, które lubię, a większość z nich spożywałem do tej pory, tyle że w innych proporcjach, dlatego bez większych przeszkód udało mi się wdrożyć nowe lepsze nawyki. W chwili obecnej zbliżam się do wagi z przed 20lat, więc mogę powiedzieć, że czuję się dużo młodziej. Dzięki zgubionym kilogramom łatwiej wykonywać mi jest pracę, która często wymaga ode mnie nawet kilku godzinnej aktywności ruchowej. Zmiana w samopoczuciu, dodatkowo energia i duża poprawa kondycji fizycznej są wystarczającym motywatorem do dalszego dbania o swoje zdrowie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Wejherowie:

Pan Jarosław osiągnął ogromny sukces nie tylko w sferze spadku wagi ale również ograniczył ryzyko wystąpienia chorób, wynikających z wysokiej masy ciała. Zmiana na wadze o ponad 35kg spowodowała, że wygląda i czuje się dużo młodziej, ma więcej energi i pozbył się problemu raz na zawsze. Teraz wystarczy tylko ,,powtarzać” wyuczone nawyki i cieszyć się dobrą kondycją przez długie lata.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ