Opinie pacjentów

Szybkie, nieskomplikowane posiłki tak jak chciałam, bardzo smaczne i efekty ponad moje oczekiwania, 9 kg w 7 tygodni. Polecam

Anna

Poznaj inną historię

Zrzuciłam 35 kg i pokochałam aktywność fizyczną

Wszystkim wydaje się, że dieta polega na ciągłych wyrzeczeniach, chodzeniu głodnym itd. W moim przypadku zanim została ułożona dieta, pan Kamil zebrał mnóstwo informacji na mój temat.

czytaj więcej

Dopiero część drogi za mną, a już całkowicie odmieniło się moje życie

  • Kobieta
  • 22 stycznia, 2015

Kiedy pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne postanowiłam poszukać pomocy, dziękuję opatrzności, że udało mi się spotkać właśnie z Panem Kamilem. Zanim zdecydowałam się umówić na pierwsze spotkanie bardzo długo się zastanawiałam czy warto i nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Kierowały mną błędne (teraz już wiem) stereotypy, że dieta jest bardzo restrykcyjna, trudna, droga i nie dla mnie.

Pierwsze spotkanie, przeżyłam pozytywny szok

Wszelkie wątpliwości minęły po pierwszym spotkaniu. Okazało się, że dieta jest w rzeczywistości korektą moich błędów żywieniowych, pokazaniem właściwej drogi, którą każdy z nas powinien podążać jeśli nie chce w przyszłości chorować. Dieta została uszyta na miarę, dopasowana indywidualnie do mnie, bez żadnych restrykcji i wielkich wyrzeczeń - nie czuję się głodna, jem to co lubię.

Pierwsze dni diety, nie było w cale ciężko

Po otrzymaniu diety rozpoczęłam walkę. Zastanawiałam się jak sobie poradzę, czy dam radę. Na szczęście dieta posiada wiele ułatwień m.in. lista zakupów, możliwość wymiany produktów, całych posiłków. Dzięki nim poradziłam sobie na początku znakomicie. Druga sprawa to przepyszne i łatwe w przyrządzaniu posiłki, byłam mile zaskoczona jak dużo i smacznie można jeść, a przy okazji gubić kilogramy.

Decydujące pierwsze efekty

Po kilkunastu dniach nadszedł dzień prawdy, pierwsze spotkanie z Panem Kamilem no i pierwszy mały sukces – 3 kg mniej, później 6 kg, 10 kg a teraz 25 kg mniej po 5 miesiącach.

Poprawa stanu zdrowia bardzo mnie mobilizuje do dalszego działania

Aktualnie czuje się duże lepiej, większość dolegliwości wynikających z dużej nadwagi ustąpiło, mam dużo dodatkowej energii, którą mogę wykorzystać do normalnego funkcjonowania. Dzięki wskazówkom otrzymanym na początku regularnie staram się ruszać. Ze względu na dużą nadwagę nie mogłam zbyt intensywnie uprawiać sportu, dlatego też Pan Kamil dopasował odpowiedni program aktywności ruchowej, który polegał na kilkunastominutowych spacerach, teraz kondycja na tyle się poprawiła, że regularnie jeżdżę na rowerku stacjonarnym, wytrzymuję nawet 60 min. Zaliczyłam swój pierwszy szczyt, dzięki zmniejszeniu wagi o 25kg oraz poprawie kondycji bez większego problemu udało mi się wejść na Morskie Oko co do tej pory stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pani Monice należą się oczywiście słowa uznania nie tylko za to, że zgubiła zbędne kilogramy ale również za zaufanie jakim mnie obdarzyła. Pierwsze kroki jakie należało podjąć to zmiana nastawienia do szeroko pojętego odchudzania. Już po pierwszym spotkaniu i chwili rozmowy widać było ogromny potencjał oraz drzemiącą determinację, którą należało jedynie ,,uwolnić”. Dzięki wspólnie wypracowanym zmianom w dotychczasowych błędach żywieniowych udało się zmniejszyć wagę o 25kg. Oczywiście jest to dopiero część drogi ale zakładamy, że teraz ,,pójdzie z górki”.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ