Opinie pacjentów

Podchodziłam sceptycznie do wizyt u dietetyka. Dzisiaj wiem , ze jeżeli chcecie chodź odrobine zmienić styl swojego życia , pierwszym krokiem jest udanie sie do poradni dietetycznej. Nie żałuje. Wspaniała opieka , wielka motywacja. Polecam Kamila Osowskiego.

Magdalena

Poznaj inną historię

Sukces w wieku 8lat, schudłam 14kg

Jako rodzice staraliśmy się dbać o to aby Kalina jadła zdrowe rzeczy, nie przesadzała ze słodyczami, pomimo takich wyborów każdego dnia problem z wagą nie znikał. Przyszedł czas na skorzystanie z pomocy specjalisty, wybór padł na Pana Kamila,  o którym słyszeliśmy już wiele dobrego zwłaszcza w zakresie współpracy z dziećmi. Słowo się rzekło, umówiliśmy się na pierwsze spotkanie.

czytaj więcej

Droga do zdrowia i właściwego rozwoju dziecka

  • 10 kg mniej
  • Mężczyzna
  • 13 października, 2014


Kiedy trafiliśmy do Poradni Dobry Dietetyk okazało się, że waga Alana przekracza normy w jakich powinny znaleźć się dzieci w wieku 11lat. Od razu podjęłam decyzję, że trzeba wziąć się do pracy i zapewnić synowi prawidłowy rozwój na przyszłość.
 


Pierwsze spotkanie rozpoczęliśmy od szczegółowej rozmowy na temat tego co Alan lubi, w jakich godzinach ma przerwy w szkole, co mógłby zabrać ze sobą do szkoły. Byliśmy mile zaskoczeni kiedy okazało się, że przygotowana dieta składa się głównie z produktów, które Alan lubi i chętnie będzie zjadał. Nie robiliśmy nic na siłę, powoli wprowadzaliśmy pierwsze korekty nawyków żywieniowych w całym domu. W chwili obecnej nadal jesteśmy pod kontrolą, regularnie spotykamy się z Panem Kamilem i kontrolujemy kolejne zmiany wagi, bo 10 kg to jeszcze nie koniec, przed nami kolejne 10 kg. Alan jest zadowolony, czuje się lżejszy, ma więcej energii i co najważniejsze wie, że robimy to dla jego dobra.

Wypowiedź dietetyka

Pierwsze spotkanie z Alanem i jego mamą od samego początku napawało mnie nadzieją, że się uda, że zaczniemy, nauczymy się wspólnie inaczej odżywiać. Okazało się, że miałem rację, już po pierwszych dniach waga zaczęła powoli spadać. Alan co najważniejsze czuł się bardzo dobrze, nie stanowiło dla niego problemu ograniczenie słodyczy, słodkich napojów czy zabieraniem śniadania do szkoły. Przekonałem się, że mam do czynienia z młodym, świadomym mężczyzną, który z własnej woli chce być zdrowy i sprawny w przyszłości. Podziękowania oczywiście należą się mamie, która nadal wspiera syna i pomaga mu. Wierzę, że kolejne spotkania staną się rutynową kontrolą zmniejszającej się nadal masy ciała.
 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ