<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Poradnie w Bytowie polecam wszystkim moim znajomym. Najfajniejsze jest to, że dieta nie jest dietą, tylko zmianą sposobu myśleniana temat tego co zjadam. To pierwsza sytuacja, gdy nie czuję że jestem na diecie, a kilogramy lecą w dół, konkretnie już 20 kg mniej. Przemiły kontakt, bezstresowa atmosfera i rzeczowe odpowiedzi na każde moje pytanie.

Krystyna

Poznaj inną historię

Dopiero część drogi za mną, a już całkowicie odmieniło się moje życie

Kiedy pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne postanowiłam poszukać pomocy, dziękuję opatrzności, że udało mi się spotkać właśnie z Panem Kamilem. Zanim zdecydowałam się umówić na pierwsze spotkanie bardzo długo się zastanawiałam czy warto i nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Kierowały mną błędne (teraz już wiem) stereotypy, że dieta jest bardzo restrykcyjna, trudna, droga i nie dla mnie.

czytaj więcej

Droga do zdrowia i właściwego rozwoju dziecka

  • 10 kg mniej
  • Mężczyzna
  • 13 października, 2014


Kiedy trafiliśmy do Poradni Dobry Dietetyk okazało się, że waga Alana przekracza normy w jakich powinny znaleźć się dzieci w wieku 11lat. Od razu podjęłam decyzję, że trzeba wziąć się do pracy i zapewnić synowi prawidłowy rozwój na przyszłość.
 


Pierwsze spotkanie rozpoczęliśmy od szczegółowej rozmowy na temat tego co Alan lubi, w jakich godzinach ma przerwy w szkole, co mógłby zabrać ze sobą do szkoły. Byliśmy mile zaskoczeni kiedy okazało się, że przygotowana dieta składa się głównie z produktów, które Alan lubi i chętnie będzie zjadał. Nie robiliśmy nic na siłę, powoli wprowadzaliśmy pierwsze korekty nawyków żywieniowych w całym domu. W chwili obecnej nadal jesteśmy pod kontrolą, regularnie spotykamy się z Panem Kamilem i kontrolujemy kolejne zmiany wagi, bo 10 kg to jeszcze nie koniec, przed nami kolejne 10 kg. Alan jest zadowolony, czuje się lżejszy, ma więcej energii i co najważniejsze wie, że robimy to dla jego dobra.

Wypowiedź dietetyka

Pierwsze spotkanie z Alanem i jego mamą od samego początku napawało mnie nadzieją, że się uda, że zaczniemy, nauczymy się wspólnie inaczej odżywiać. Okazało się, że miałem rację, już po pierwszych dniach waga zaczęła powoli spadać. Alan co najważniejsze czuł się bardzo dobrze, nie stanowiło dla niego problemu ograniczenie słodyczy, słodkich napojów czy zabieraniem śniadania do szkoły. Przekonałem się, że mam do czynienia z młodym, świadomym mężczyzną, który z własnej woli chce być zdrowy i sprawny w przyszłości. Podziękowania oczywiście należą się mamie, która nadal wspiera syna i pomaga mu. Wierzę, że kolejne spotkania staną się rutynową kontrolą zmniejszającej się nadal masy ciała.
 

POKAŻ