<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Bardzo serdecznie polecam Pana Kamila moim dzieciom wróciła radość życia,dieta bardzo prosta smaczna przede wszystkim i nie wymagająca wielkiego zaangażowania. Synowi udało się zrzucić 10 kg w cztery miesiące. Zawsze miły i uśmiechnięty Pan dietetyk,który motywuje do dalszego działania.

Magda

Poznaj inną historię

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

czytaj więcej

-22kg w zaledwie 6 miesięcy!

  • Malwina
  • 22kg w pół roku
  • Kobieta
  • 02 października, 2019

Praca w nocy, sen w ciągu dnia, myślałam, że przy takim trybie życia nigdy nie uda mi się schudnąć, jednak byłam w błędzie i teraz mogę cieszyć się spadkiem -22kg.  
 

Dzięki odpowiednio dopasowanej diecie, która uwzględniała moje nocne zmiany udało się odnieśc sukces, w ciągu 6 miesięcy zgubiłam 22kg przed Nami jeszcze 10kg i wtedy będzie już idealnie.  Zmiana bardzo poprawiła moje samopoczucie, nie jestem senna i zmęczona, czuje się dużo lżej. Nowe nawyki naprawdę mi odpowiadają i staram się nimi zarazić całą rodzinę.
Polecam wizytę u Pana Kamila, zwłaszcza osobom, którym wydaje się, że będzie ciężko, trudno, że sie kolejny raz nie uda. Nic z tych rzeczy, sukces murowany.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Gatuluję Pani Malwino zmian jakie udało się wprowadzić, w przeciągu kilku miesięcy. Rzeczywiście tryb nocnej pracy nie sprzyja chudnięciu, jednak dobrze dopasowany jadłospis, uwzględniający przerwy w pracy, jej intensywność jest w stanie pomóc pozbyć się zbędnych kilogramów. Pani Malwina może świecić przykładem sumienności i rzetelnie wykonywanych zalaceń pomimo trudności jakie napotykała na swojej drodze do sukcesu.
 

POKAŻ