<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Od początku szło jak po maśle, dobrze dobrany jadłospis idealnie dopasowany do mnie, no i co dziwne ani razu nie byłem głodny. Naprawdę fachowa robota, zwłaszcza kilkudziesięciostronicowa analiza błędów, które ciągle popełniałem. Ze 112kg zeszliśmy z Kamilem do 95kg. Mnie do wzięcia się za siebie zmusił lekarz, który powiedział, że jak nie zgubie kilkunastu kilogramów to zawał murowany, teraz prawdopodobnie odstawie nawet leki na nadciśnienie i cholesterol.

Andrzej

Poznaj inną historię

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

czytaj więcej

Dzięki wsparciu całej rodziny schudłem 10kg!

  • Gabryś
  • 10kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 29 października, 2019

Historia naszych spotkań z Panem Kamilem rozpoczęła się cztery miesiące temu.To właśnie wtedy postanowiłam zrobić coś dla moich dzieci.Jestem dumna z mojego syna i chciałabym serdecznie podziękować Panu Kamilowi za miłą, fachową obsługę. Przede wszystkim za podejście. Dieta jest bardzo prosta, nie wymaga wielkiego zaangażowania, a systematyczność jest kluczem do sukcesu. Wiem że to nie koniec, z ogromną przyjemnością chudniemy dalej. 

 

Bardzo serdecznie polecam Pana Kamila moim dzieciom wróciła radość życia. Synowi udało się zrzucić 10 kg w cztery miesiące. Zawsze miły i uśmiechnięty Pan dietetyk, który motywuje do dalszego działania.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Gratuluję i bardzo mi miło, że mogłem pomóc rozwiązać problem, który w niedalekiej przyszłości miałby duży wpływ na zdrowie i rozwój Gabrysia. Sukces w tak młodym wieku świadczy o dużej dojrzałości Gabrysia, a dzięki wpasrciu i pomocy pozostałych członków rodziny musiało się udać. 

POKAŻ