<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Jestem pod dużym wrażeniem. Pan Kamil to osoba godna polecenia. Dzięki jego poradom osiągnęłam swój cel. Po pierwszym tygodniu zauważyłam już zmiany. Dieta, którą otrzymałam była prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna. Poradnie Pana Kamila polecam z czystym sumieniem.

Beata

Poznaj inną historię

Choroba Tarczycy, Hashimoto ? Nigdy nie schudniesz ! Słyszałam to wiele razy , teraz już wiem, że to nie prawda. Schudłam 20kg

Do Poradni Dobry Dietetyk trafiłam pod koniec 2014 roku z wagą 92kg, chorując jednocześnie od 10lat na niedoczynność tarczycy – Hashimoto. Od zawsze wydawało mi się, że to nierealne, że schudnę. Nadzieja pojawiła się kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Panem Kamilem, który uświadomił mnie, że choroba ta wcale nie musi skazywać mnie na odwieczny problem z kilogramami.

czytaj więcej

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

  • Maja (7l)
  • Kobieta
  • 19 września, 2018

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie?
Podczas pierwszej wizyty kilkadziesiąt minut rozmawialiśmy na temat tego co Maja lubi, czego nie lubi, jak wygląda rozkład jej zajęć w szkole. Byłam mile zaskoczona, że dieta nie będzie skomplikowana, a co najważniejsze weźmie pod uwagę to, że córka chciałaby zjadać obiady w szkole razem z rówieśnikami. Dzięki dopasowaniu jadłospisu do predyspozycji smakowych Maji udało Nam się bez większych przeszkód wprowadzić nowe standardy. 

Jak na zmiany zareagowała córka?
Powoli lecz systematycznie wprowadziliśmy wszystkie zalecenia, począwszy od dobrze zbilansowanych posiłków poprzez regularne ich spożywanie oczywiście bez podjadania. Dzięki temu, że praktycznie wszystkie produkty w diecie Maja lubiała bezproblemowo zmiany zostały wdrożone w życie, a kiedy pojawiły się efekty i zmiany w wadze nie trzeba było dodatkowo motywować córki do działania.

Wypowiedź Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Podstawą odniesienia sukcesu wśród najmłodszych pacjentów jest poza dobrze dopasowaną i zindywidualizowaną dietą uświadomienie rodziców i otoczenia dziecka jaki wpływ zarówno na zdrowie jak i prawidłowy rozwój ma właściwe odżywianie i pilnowanie aby masa ciała nie przekraczała norm. W tym przypadku zmiany jakie udało nam się wprowadzić wspólnie z rodzicami zaowocowały finalnie rozwiązaniem problemu nadwagi i zabezpieczeniem młodego organizmu przed wieloma potencjalnymi zdrowotnymi zagrożeniami, które mogłyby współtowarzyszyć zbyt wysokiej masie ciała. Gratuluję:)
 

POKAŻ