<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Pan Kamil to bardzo dobry dietetyk. Zgłosiłam sie do niego poniewaz nie mogłam sobie poradzic z nadwagą. Wizyty u Pana Kamila to sama przyjemnosc umie zmotywowac do działania . Ja dzieki Panu Kamilowi schudłam 11 kg przez 2.5 miesiaca.Jestem bardzo zadowolona.Jego dania sa bardzo dobre i bardzo łatwe i szybkie w wykonaniu i co najwazniejsze pomagaja w utracie wagi.Pan Kamil to prawdziwy profesjonalista . Dziewczyny które maja problem z nadwagą pomoże na 100%. Bede polecać Pana Kamila każdemu .

Anna

Poznaj inną historię

Zrzuciłem ponad 50 kg, przebiegłem maraton

Moja historia sukcesu? Zrzuciłem ponad 50kg, odzyskałem zdrowie i świetną kondycję. Zmieniłem w swoim życiu wiele…

czytaj więcej

Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...

  • Iwona
  • 10kg
  • Kobieta
  • 18 października, 2019

...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.
 

 Pierwsza wizyta dużo mi wyjaśniła. Zła dieta, zbyt dużo węglowodanów (ach, te słodycze), podjadanie, zbyt duże odstępy między kolejnymi posiłkami. Pomimo tego, że w sumie jadłam tylko trochę ponad 1.000 kcal, magazynowałam tłuszcz i waga zaczynała iść w górę. Codzienne ćwiczenia to też nie był dobry pomysł. Brak regeneracji powodował przemęczenie i niechęć do wysiłku. 
Przed ustaleniem diety ważne były badania lekarskie, żeby wykluczyć schorzenia. I tutaj Panu Kamilowi nie zgadzał się wynik tarczycy. To było niesamowite, ponieważ wszystko było w normie. Dzięki badaniu USG i potem biopsji okazało się, że był poważny problem i musiałam poddać się operacji. Jestem bardzo wdzięczna panu Kamilowi za intuicję. Oprócz tego, dziękuję mu za wsparcie psychiczne, bo były słabsze momenty.


 Dieta okazała się dopasowana do moich ulubionych smaków. Jest smaczna, prosta w przygotowaniu  i dobrze zbilansowana. Wymaga trochę dyscypliny, na początku musiałam się przestawić, zmienić przyzwyczajenia, ale teraz czuję się o niebo lepiej, mam więcej energii i siły, co widać chociażby  w wynikach sportowych (uprawiam nordic walking, zaczynam biegać). Poza tym, nie muszę rezygnować ze słodyczy. Raz w tygodniu mogę jeść moje ulubione ptysie:)


 Od pierwszej wizyty minęło półtora roku. Nie nastawiałam się na jakieś wielkie odchudzanie, ale tak mimochodem zgubiłam 10 kg pomimo tego, że pochłaniam jeszcze raz tyle kcal. Ćwiczę co drugi dzień, mam czas na regenerację. Generalnie jest smacznie, prosto i przyjemnie. Z perspektywy czasu oceniam, że to był bardzo dobry pomysł. Pan Kamil jest doświadczonym dietetykiem, bardzo życzliwym, pomocnym i motywującym. Polecam każdemu chcącemu zrzucić zbędne kilogramy lub zdobyć wiedzę o racjonalnym odżywianiu. Pozdrawiam serdecznie.
 

POKAŻ