<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Naprawdę jestem super zadowolona, że w końcu zdecydowałam się na spotkanie ze swoim dietetykiem, najważniejsze że udało mi się zdrowo i bez głodówki zgubić aż 6kg w niecałe 6tygodni, a poza tym nabrałam chęci do życia, w końcu chodzę ciągle uśmiechnięta. Dzięki zajęciom na siłowni mam dużo więcej siły i energii do życia. Dziękuje za pomoc i dokładne wytłumaczenie wszystkich błędów, które do tej pory popełniałam oraz za słowa motywacji, dzięki ,którym udało mi się uzyskać taki wspaniały wynik:)

Magda

Poznaj inną historię

Na początku zgubiłem 20kg, mówiłem, że to jeszcze nie koniec, obecnie jest to ponad 30kg na minusie!

Z Kamilem spotkaliśmy się kiedy ważyłem prawie 112kg, od Marca do Lipca udało nam się zejśc do wagi 90kg, czyli w sumie ponad 20kg było to w 2014r. Obecnie mamy 2017r i kolejny sukces, wagę na poziomie 81,5kg czyli w sumie ponad 30kg mniej.

czytaj więcej

Schudłam 15kg, dieta nie musi być trudna!

  • Sandra (20l), Lębork
  • 15kg w 3 miesiące
  • Kobieta
  • 25 lipca, 2019

Pierwszy kontakt z Poradnią Dobry Dietetyk miałam w 2017r, chodziłam wtedy jeszcze do szkoły średniej i pomimo tego, że udało mi się zrzucić parę kilogramów jakoś sobie odpuściłam. Przełom nastapił w 2019r kiedy zaczęła denerwować mnie już moja waga i sylwetka. Postanowiłam, że tym razem się nie poddam i sobie poradzę. Po raz drugi umówiłam się na spotkanie z panem Kamilem, który jak zawsze przywitał mnie uśmiechem i dobry słowem, dzięki czemu motywacja wzrosła jeszcze bardziej. 
 

Dieta tak jak poprzednim razem została dokładnie dopasowana do mojej pracy, tego co lubię, wykluczyliśmy składniki za którymi nie przepadam. Już pierwsze dni pokazały efekty na wadze, po miesiącu miałam 6kg mniej, a po 3 miesiącach już 15kg, które na pewno utrzymam i nie poddam się tak jak za pierwszym razem. 
 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Drugie podejście i sukces! Dlatego niezależnie od ilość prób zawsze zakładam, że pacjent osiągnie sukces. Brawa i wyrazy uznania dla Sandry za nie poddanie się, siłę charakteru i spróbowanie drugi raz, który jak sami widzicie przyniósł bardzo fajna przemianę. Gratuluję
 

POKAŻ