<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Polecam, fachowe podejście do sprawy, rzeczowo wyjaśnione wszystkie kwestie, a co najważniejsze skuteczna i smaczna dieta.

Andrzej

Poznaj inną historię

Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...

...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.  

czytaj więcej

Ogromny sukces w młodym wieku

  • Mężczyzna
  • 28 lipca, 2015

Jako rodzice poczuliśmy się zobowiązani do zadbania o zdrowie i przyszłość Kuby, kiedy przy wzroście 159 cm waga pokazała ponad 80kg postanowiliśmy poradzić się specjalisty. Pozytywne opinie zachęciły nas do spotkania z Panem Kamilem. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę.

Dieta była dopasowana idealnie

Na pierwszym spotkaniu długo rozmawialiśmy na temat tego co Kuba lubi, jakie posiłki sprawdziłyby się w przerwach między lekcjami. W związku z tym, że Kuba lubi mleczne śniadania nie narzekaliśmy na ich brak no i oczywiście mięsko na obiad. Posiłki były nie tylko zdrowe ale smaczne i proste w przygotowaniu.

Ruch to zdrowie

Podczas każdego spotkania byliśmy uświadamiani jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka odgrywa regularna aktywność fizyczna, a nie jak to często bywa wśród nastolatków przesiadywanie przed komputerem. Staraliśmy się wspólnie z Kubą wykorzystywać wolne chwile i spędzać czas aktywnie.

Nawyki pozostały

Obecnie kiedy Kuba jest szczuplejszy i zdrowszy o 20 kg nie jest dla nas problemem zjedzenie śniadania po przebudzeniu, czy przygotowanie w roku szkolnym prostych posiłków, które Kuba chętnie i ze smakiem zje w przerwie między lekcjami, później obiad w domu, trochę ruchu, kolacja i możemy spać spokojnie nie martwiąc się o potencjalne problemy zdrowotne, które często towrzyszą nadwadze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Spotkania z młodymi pacjentami staram się rozpoczynać od uświadamiania zarówno rodziców jak i ich pociech, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Kuba podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w zmiany nawyków żywieniowych jakie udało nam się wprowadzić. Zarówno Kuba jak i jego rodzice, którym również należą się wyrazy uznania, bardzo szybko zrozumieli co należy zrobić aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Już pierwsze tygodnie pokazały, że zarówno Kubie jak i jego rodzicom naprawdę zależy na trwałej zmianie i pozbyciu się problemu raz na zawsze.

POKAŻ