Opinie pacjentów

Naprawdę polecam, najważniejsze dla mnie jest to, że dieta jest indywidualna i uwzględnia moje choroby, Nie jest w ogóle uciążliwa - jem i chudnę. Dzięki pomocy pana Kamila udało mi się w 3tygodnie zgubić 3kg. Dieta jaką otrzymałam jest idealnie dopasowana do mojego trybu życia, dlatego stosowanie jej nie sprawia mi żadnych trudności w życiu codziennym. Dziękuję za pomoc i polecam !!!

D:)

Poznaj inną historię

Schudłam pomimo Hashimoto

Z Panem Kamilem spotkałam się po długich rozważaniach czy dam radę, czy warto bo przecież powszechnie uważa się, że mając problemy z niedoczynnością tarczycy (Hashimoto) nie da się schudnąć, że jesteśmy skazani na nadwagę, złe samopoczucie, notoryczne zmęczenie. Teraz już wiem, że nie jest to prawda! Wspólnymi siłami udało się odmienić mój styl życia, poprawić samopoczucie, a przy okazji zejść kilka rozmiarów w dół.

czytaj więcej

Ogromny sukces w młodym wieku

  • Mężczyzna
  • 28 lipca, 2015

Jako rodzice poczuliśmy się zobowiązani do zadbania o zdrowie i przyszłość Kuby, kiedy przy wzroście 159 cm waga pokazała ponad 80kg postanowiliśmy poradzić się specjalisty. Pozytywne opinie zachęciły nas do spotkania z Panem Kamilem. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę.

Dieta była dopasowana idealnie

Na pierwszym spotkaniu długo rozmawialiśmy na temat tego co Kuba lubi, jakie posiłki sprawdziłyby się w przerwach między lekcjami. W związku z tym, że Kuba lubi mleczne śniadania nie narzekaliśmy na ich brak no i oczywiście mięsko na obiad. Posiłki były nie tylko zdrowe ale smaczne i proste w przygotowaniu.

Ruch to zdrowie

Podczas każdego spotkania byliśmy uświadamiani jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka odgrywa regularna aktywność fizyczna, a nie jak to często bywa wśród nastolatków przesiadywanie przed komputerem. Staraliśmy się wspólnie z Kubą wykorzystywać wolne chwile i spędzać czas aktywnie.

Nawyki pozostały

Obecnie kiedy Kuba jest szczuplejszy i zdrowszy o 20 kg nie jest dla nas problemem zjedzenie śniadania po przebudzeniu, czy przygotowanie w roku szkolnym prostych posiłków, które Kuba chętnie i ze smakiem zje w przerwie między lekcjami, później obiad w domu, trochę ruchu, kolacja i możemy spać spokojnie nie martwiąc się o potencjalne problemy zdrowotne, które często towrzyszą nadwadze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Spotkania z młodymi pacjentami staram się rozpoczynać od uświadamiania zarówno rodziców jak i ich pociech, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Kuba podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w zmiany nawyków żywieniowych jakie udało nam się wprowadzić. Zarówno Kuba jak i jego rodzice, którym również należą się wyrazy uznania, bardzo szybko zrozumieli co należy zrobić aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Już pierwsze tygodnie pokazały, że zarówno Kubie jak i jego rodzicom naprawdę zależy na trwałej zmianie i pozbyciu się problemu raz na zawsze.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ