Opinie pacjentów

Dzięki pomocy Pana Kamila zgubiłem już 9 kg w ciągu półtora miesiąca. Przy pomocy odpowiednio dobranej diety, bez głodzenia, jedząc to co lubię, bez wydziwiania. No i oczywiście wraz ze spadkiem kilogramów, poprawiło się znacznie samopoczucie. Szczerze polecam! warto spróbować.

Michał

Poznaj inną historię

Sukces w wieku 8lat, schudłam 14kg

Jako rodzice staraliśmy się dbać o to aby Kalina jadła zdrowe rzeczy, nie przesadzała ze słodyczami, pomimo takich wyborów każdego dnia problem z wagą nie znikał. Przyszedł czas na skorzystanie z pomocy specjalisty, wybór padł na Pana Kamila,  o którym słyszeliśmy już wiele dobrego zwłaszcza w zakresie współpracy z dziećmi. Słowo się rzekło, umówiliśmy się na pierwsze spotkanie.

czytaj więcej

Schudłam pomimo Hashimoto

  • Kobieta
  • 04 maja, 2016

Z Panem Kamilem spotkałam się po długich rozważaniach czy dam radę, czy warto bo przecież powszechnie uważa się, że mając problemy z niedoczynnością tarczycy (Hashimoto) nie da się schudnąć, że jesteśmy skazani na nadwagę, złe samopoczucie, notoryczne zmęczenie. Teraz już wiem, że nie jest to prawda! Wspólnymi siłami udało się odmienić mój styl życia, poprawić samopoczucie, a przy okazji zejść kilka rozmiarów w dół.

Pierwsze spotkanie z dietetykiem

Pierwsze spotkanie polegało na wykonaniu analizy masy i składu ciała, bardzo dokładnym ustaleniu jak będzie wyglądał jadłospis, jakie produkty lubię, co powinnam jeść, a czego powinnam unikać. Kilkudziesięciominutowa rozmowa , która przebiegła w bardzo miłej atmosferze pozwoliła ustalić szczegóły, dzięki, którym moje nowe dietetyczne ,,ja” uszyto na miarę. Jak chyba każdy obawiałam się tego, że dieta będzie trudna, że będę spędzała całe dnie w kuchni na przygotowywaniu skomplikowanych posiłków - nic bardziej mylnego, na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy również ile czasu mogę poświęcić na przygotowywanie posiłków, w których momentach dnia chciałabym zjeść coś bardzo prostego, szybkiego w przygotowaniu. Warto również nadmienić, że posiłki są przepyszne i składają się tylko z produktów, które lubię.

Klucz do sukcesu

Uważam, że indywidualne podejście do każdego pacjenta jest właśnie kluczem do sukcesu. Odpowiednie dopasowanie diety do mojego stylu życia spowodowało, że bez większych przeszkód przestrzegałam wszystkich zaleceń. Oczywiście równie ważne były spotkania z Panem Kamilem, który za każdym razem przekazywał mi porcję motywacji do dalszego działania. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie czy to podczas wizyt w gabinecie czy kontaktując się telefonicznie. Podobały mi się także zmiany w diecie, które jeśli wprowadzamy to zawsze uwzględniają moje sugestie.

Super samopoczucie, zmiana rozmiaru z 48 na 42!

Niesamowite jak moja metamorfoza wpływa na samopoczucie. Zdrowo się odżywiam, nie chodzę głodna, a czuje się lżej, po prostu cudownie. Po pierwszych 2 miesiącach stosowania diety byłam prawie 10 kg szczuplejsza. Garderoba powoli nadawała się do wymiany co w tym przypadku bardzo mnie cieszyło z rozmiaru 48 przeskoczyłam na 42. Obecnie mam mniej prawie 15kg ale nie jest to ostateczny wynik. Dalsza współpraca ma za zadanie pozbyć się jeszcze kilku kilogramów. Teraz już wiem, że to tylko kwestia czasu bo zaszczepione we mnie nawyki zamieniły się w nowy, lepszy styl życia, którego nigdy nie zmienię.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pierwsze spotkanie, rozmowa i optymistyczne nastawienie ,,uda się” nie pomyliłem się po raz kolejny. Pani Asia od samego początku wykazywała chęć do działania i współpracy. Wszystkie zalecenia potraktowała poważnie dzięki temu jej nowe ,,ja” wygląda fantastycznie. Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze efekty terapii!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ