<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Wizytę u dietetyka zasugerował mi endokrynolog. Do Pana Kamila trafiłam przez koleżankę, która prowadzi fitness klub w Wejherowie. Po pierwszej wizycie i rozmowie z Panem Kamilem wiedziałam,że jest to osobą z doświadczeniem, która posiada dużą wiedzę. Pan Kamil bardzo angażuje się w to co robi i zawsze można liczyć na jego wsparcie gdy podczas diety mamy ciężkie chwile :-) Każdemu kto zastanawia się nad tym czy warto lub czy jest sens pójść do dietetyka odpowiem -WARTO IŚĆ! Polecam Pana Kamila, ...

Anna

Poznaj inną historię

-22kg w zaledwie 6 miesięcy!

Praca w nocy, sen w ciągu dnia, myślałam, że przy takim trybie życia nigdy nie uda mi się schudnąć, jednak byłam w błędzie i teraz mogę cieszyć się spadkiem -22kg.    

czytaj więcej

Schudnąć z Hashimoto! Czy to w ogóle możliwe? Tak! Schudłam 16 kg

  • Kobieta
  • 06 września, 2016

Dzięki zmianom jakie zaszły w moim stylu odżywiania udało mi się schudnąć 16kg, odzyskałam poczucie własnej wartości, czuje się dużo atrakcyjniejsza, a do życia podchodzę z większym optymizmem. Dzisiaj mogę pochwalić się atrakcyjną sylwetką i częstszym uśmiechem
 

Pierwsze spotkanie i już wiedziałam co robię źle!

Zaczęliśmy nasze spotkanie od luźnej rozmowy na temat mojego aktualnego stylu życia, błędów, które popełniam czy problemów zdrowotnych.  Zawsze myślałam, że choroba Hashimoto, którą u mnie zdiagnozowano całkowicie ograniczy możliwość  zgubienia kilogramów, które mi coraz bardziej przeszkadzały. Dodatkowo pojawiały się typowe dolegliwości gastryczne, ciągłe zmęczenie, ospałość, zaczęłam się już powoli do tego przyzwyczajać, po prostu myślałam, że tak musi już być.  Okazało się, że nic bardziej mylnego, wystarczy jedynie poukładać swoje dietetyczne życie, tak też się stało. Po pierwsze już po wstępnej rozmowie okazało się, że moim problemem nie jest to co jem , a to ile zjadam, jak zauważył Pan Kamil po prostu zjadałam za małe porcje, a pomimo tego, że wybierałam dobre jakościowo produkty to niestety nie odpowiednie ich połączenie nie pozwalało ani drgnąć na wadze.


Plan działania

Jak zaznaczyłam wcześniej skupiliśmy się na początku na określeniu gdzie tkwi główny problem, dlaczego moja waga nie spada, pomimo, że jadłam mało. Kiedy otrzymałam już gotową dietę byłam pozytywnie zaskoczona tym, że przygotowana została dodatkowo bardzo szczegółowa analiza pokazująca moje błędy żywieniowe. Było to kilkadziesiąt stron opisu na temat tego co robię źle. Dzięki temu dokładnie zrozumiałam, gdzie popełniałam błąd.  Kolejnym etapem było skorygowanie błędów i zmiana nawyków na lepsze.


Zmiana nawyków to nic strasznego

Szczerze powiedziawszy jedyna trudnością na początku było to, że musiałam zjadać większe porcje, oczywiście to jak będą wyglądały i z czego składały posiłki również ustaliliśmy wspólnie, dlatego menu do dzisiaj uważam za bardzo smaczne i proste w przygotowaniu. Zrozumiałam także po co była cała ta część  analityczna i  tłumaczenie co robiłam źle, dzięki temu bez zastanowienia zmieniłam swoje przyzwyczajenia, zaczęłam jeść tyle ile powinnam, a waga w końcu zaczęła spadać.
Jestem bardzo zadowolona że trafiłam pod opiekę sympatycznego Pana Kamila, który ma wiedzę, profesjonalne podejście oraz potrafi skutecznie zmotywować. Z miłą chęcią POLECAM Poradnię Dobry Dietetyk Pana Kamila bo dzięki temu zgubiłam 16 kg ,czuję się wspaniale i dalej jem smacznie. Dziękuję!


Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pani Ewa dzięki zmianie jaką udało się Nam wspólnymi siłami osiągnąć stała się większą optymistką, a atrakcyjny wygląd dodał jej na pewno pewności siebie. Dzięki wspólnym spotkaniom udało się wypracować optymalny styl odżywiania, który daje wiele radości i pozytywnej energii. Gratulacje!

POKAŻ