Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z usług poradni "Dobry Dietetyk". Współpraca z terapeutą przynosi nadzwyczaj niespodziewane efekty oraz jest prowadzona w miłej i sympatycznej atmosferze. Moim celem nie było samo zgubienie zbędnych kilogramów lecz także wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych w moim i mojej rodziny życiu. Oba cele z pomocą Pana Kamila udało się zrealizować.

Joanna

Poznaj inną historię

Dopiero część drogi za mną, a już całkowicie odmieniło się moje życie

Kiedy pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne postanowiłam poszukać pomocy, dziękuję opatrzności, że udało mi się spotkać właśnie z Panem Kamilem. Zanim zdecydowałam się umówić na pierwsze spotkanie bardzo długo się zastanawiałam czy warto i nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Kierowały mną błędne (teraz już wiem) stereotypy, że dieta jest bardzo restrykcyjna, trudna, droga i nie dla mnie.

czytaj więcej

Uśmiecham się jeszcze częściej

  • Karolina, Lębork
  • Osiągnięty cel: 20 kg w dół
  • Kobieta
  • 26 czerwca, 2014

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała już prawie 20 kg mniej!

Pierwsze spotkanie z panem Kamilem, pierwsza rozmowa i pierwszy pomiar, a później zaskoczenie, że dieta będzie naprawdę indywidualnie dopasowana do mnie. W końcu nabrałam nadziei, że to naprawdę może się udać, że odniosę sukces. Teraz wiem, że było warto.

Przygodę z Dobrym dietetykiem rozpoczęłam na wiosnę

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała prawie 20 kg mniej. W sytuacji, kiedy miałam jakiś problem, zawsze mogłam skontaktować się, spotkać z panem Kamilem, który bardzo dokładnie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości.

Na początku miałam obawy czy podołam

Jednak po pierwszych kilku dniach zmian moich starych nawyków okazało się, że to nie jest nic trudnego, posiłki były bardzo proste, godziny dopasowane do trybu pracy. Teraz nabrałam takiej wprawy, że nie wyobrażam sobie niejedzenia śniadania przed wyjściem do pracy. Czuję, że dzięki temu mam energię przez cały dzień.

Komentarz dietetyka

Pan mgr Kamil Osowski z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Pani Karolina osiągnęła ogromny sukces, wspólnymi siłami udało się uzyskać spadek ponad 20 kg. Już pierwsze tygodnie terapii przyniosły bardzo owocne rezultaty. Po 2 miesiącach waga wskazywała ponad 8 kg mniej, co pokazało, jak rzetelnie pani Karolina przestrzegała zaleceń. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy indywidualny program aktywności ruchowej, dzięki któremu kilogramy "uciekały" jeszcze szybciej. Podczas spotkań pani Karolina przekazywała mi ogromną porcję pozytywnej energii i uśmiechu, dzięki któremu pomaganie innym sprawia jeszcze większą frajdę.

Uśmiecham się jeszcze częściej

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ