<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Dzięki pomocy Pana Kamila udało mi się zrzucić w niespełna 3 miesiące 13 kg , jestem mega szczęśliwa chociaż to dopiero początek mojej drogi. Bardzo zachęcam wszystkich do spotkania , diety są dobrane pod każdą osobę indywidualnie i co najważniejsze nie uderzają w nasz portfel. Jemy to co lubimy i chudniemy.

Malwina

Poznaj inną historię

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

czytaj więcej

Uśmiecham się jeszcze częściej

  • Karolina, Lębork
  • Osiągnięty cel: 20 kg w dół
  • Kobieta
  • 26 czerwca, 2014

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała już prawie 20 kg mniej!

Pierwsze spotkanie z panem Kamilem, pierwsza rozmowa i pierwszy pomiar, a później zaskoczenie, że dieta będzie naprawdę indywidualnie dopasowana do mnie. W końcu nabrałam nadziei, że to naprawdę może się udać, że odniosę sukces. Teraz wiem, że było warto.

Przygodę z Dobrym dietetykiem rozpoczęłam na wiosnę

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała prawie 20 kg mniej. W sytuacji, kiedy miałam jakiś problem, zawsze mogłam skontaktować się, spotkać z panem Kamilem, który bardzo dokładnie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości.

Na początku miałam obawy czy podołam

Jednak po pierwszych kilku dniach zmian moich starych nawyków okazało się, że to nie jest nic trudnego, posiłki były bardzo proste, godziny dopasowane do trybu pracy. Teraz nabrałam takiej wprawy, że nie wyobrażam sobie niejedzenia śniadania przed wyjściem do pracy. Czuję, że dzięki temu mam energię przez cały dzień.

Komentarz dietetyka

Pan mgr Kamil Osowski z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Pani Karolina osiągnęła ogromny sukces, wspólnymi siłami udało się uzyskać spadek ponad 20 kg. Już pierwsze tygodnie terapii przyniosły bardzo owocne rezultaty. Po 2 miesiącach waga wskazywała ponad 8 kg mniej, co pokazało, jak rzetelnie pani Karolina przestrzegała zaleceń. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy indywidualny program aktywności ruchowej, dzięki któremu kilogramy "uciekały" jeszcze szybciej. Podczas spotkań pani Karolina przekazywała mi ogromną porcję pozytywnej energii i uśmiechu, dzięki któremu pomaganie innym sprawia jeszcze większą frajdę.

Uśmiecham się jeszcze częściej

POKAŻ