<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Kamilem. Dietę, którą otrzymałam była i jest smaczna, prosta w przygotowaniu i co najważniejsze skuteczna. Polecam

Kala

Poznaj inną historię

Pomimo intensywnych treningów, waga nie spadała, aż do momentu...

...kiedy udałam się do Pana Kamila w kwietniu 2018. Nie miałam nadwagi, ale zauważyłam, że mimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych waga zaczyna delikatnie iść w górę. Wydawało mi się, że mogę jeść co chcę, a wszystko spalę na ćwiczeniach. No niestety, myliłam się… Poza tym samopoczucie było średnie, czułam zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek aktywności.  

czytaj więcej

W końcu zrozumiałam znaczenie słów ,,Nie jesz - nie chudniesz”- jem i mam 15kg mniej

  • Kobieta
  • 16 listopada, 2015

Pierwsze spotkanie z Panem Kamilem i pierwszy rzut oka na to jak odżywiała się do tej pory Weronika pozwoliło stwierdzić, że zdecydowanie jadła ona za mało i nieregularnie.

Czy ocena dotychczasowego sposobu odżywiania była przydatna?

Poza dietą, która została fajnie dopasowana do ulubionych smaków Weroniki otrzymaliśmy obszerną część analityczną, która w ujęciach tabelarycznych pokazywała braki i nieprawidłowości w diecie. Ocenione zostały m.in spożyte kalorie, białka, węglowodany i tłuszcze, zbadano również zawartość i braki witamin i minerałów, które jak zaznaczył Pan Kamil odgrywają bardzo duże znaczenie w prawidłowym rozwoju 14latki. Kiedy Weronika przeczytała swoją analizę, zrozumiała do czego mogą doprowadzić błędy, które dotychczas popełniała.

Szkoła, a dieta!

Poza dopasowaniem smakowym posiłków Pan Kamil zebrał szczegółowe informację na temat codziennych zajęć Weroniki, kiedy ma przerwy między lekcjami, jak miałyby wyglądać posiłki na przerwach, czy chciałaby bardzo proste warianty czy może coś bardziej skomplikowanego. Tutaj nic nie było narzucone, do wszystkiego doszliśmy na drodze wspólnego kompromisu.

Ile kilogramów udało się zgubić?

Weronika w sumie schudła 15kg, co trwało około 4 miesięcy. Od początku każdy kilogram mniej motywował ją do zgubienia następnego, dzięki wypracowanym nawykom regularnego jedzenia, Weronika cieszy się dzisiaj dużo lepszym zdrowiem, samopoczuciem i piękną wysportowaną sylwetką.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Gratulację dla duetu jaki stworzyła Weronika z Mamą. Wsparcie i szczera chęć pomocy córce, której waga zaczęła niebezpiecznie wzrastać zasługuje na wyrazy szacunku i podziękowania. W przypadku dzieci, młodzieży podstawą sukcesu jest indywidualne dopasowanie jadłospisu. Istotne jest aby dieta była nie tylko jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana. Zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wtedy, jeżeli wydane zalecenia będą realne. Weronika bardzo świadomie przestrzegała wskazówek i zaleceń dlatego też może cieszyć się tak fajnym wynikiem. Dodatkowo poza fizycznymi zmianami, ograniczyła ryzyko wystąpienia chorób, dolegliwość związanych ze zbyt wysoką masa ciała.

POKAŻ