Opinie pacjentów

Szczerze polecam każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy i o siebie zadbać. Pan Kamil ma profesjonalne i personalne podejście do pacjenta.Dieta jest smaczna, prosta do przygotowania, na efekty nie trzeba długo czekać.Moje samopoczucie się poprawiło. Polecam bardzo Pana Kamila, gdyż zna się bardzo dobrze na swojej pracy.

Monika

Poznaj inną historię

Zrzuciłam 35 kg i pokochałam aktywność fizyczną

Wszystkim wydaje się, że dieta polega na ciągłych wyrzeczeniach, chodzeniu głodnym itd. W moim przypadku zanim została ułożona dieta, pan Kamil zebrał mnóstwo informacji na mój temat.

czytaj więcej

W końcu zrozumiałam znaczenie słów ,,Nie jesz - nie chudniesz”- jem i mam 15kg mniej

  • Kobieta
  • 16 listopada, 2015

Pierwsze spotkanie z Panem Kamilem i pierwszy rzut oka na to jak odżywiała się do tej pory Weronika pozwoliło stwierdzić, że zdecydowanie jadła ona za mało i nieregularnie.

Czy ocena dotychczasowego sposobu odżywiania była przydatna?

Poza dietą, która została fajnie dopasowana do ulubionych smaków Weroniki otrzymaliśmy obszerną część analityczną, która w ujęciach tabelarycznych pokazywała braki i nieprawidłowości w diecie. Ocenione zostały m.in spożyte kalorie, białka, węglowodany i tłuszcze, zbadano również zawartość i braki witamin i minerałów, które jak zaznaczył Pan Kamil odgrywają bardzo duże znaczenie w prawidłowym rozwoju 14latki. Kiedy Weronika przeczytała swoją analizę, zrozumiała do czego mogą doprowadzić błędy, które dotychczas popełniała.

Szkoła, a dieta!

Poza dopasowaniem smakowym posiłków Pan Kamil zebrał szczegółowe informację na temat codziennych zajęć Weroniki, kiedy ma przerwy między lekcjami, jak miałyby wyglądać posiłki na przerwach, czy chciałaby bardzo proste warianty czy może coś bardziej skomplikowanego. Tutaj nic nie było narzucone, do wszystkiego doszliśmy na drodze wspólnego kompromisu.

Ile kilogramów udało się zgubić?

Weronika w sumie schudła 15kg, co trwało około 4 miesięcy. Od początku każdy kilogram mniej motywował ją do zgubienia następnego, dzięki wypracowanym nawykom regularnego jedzenia, Weronika cieszy się dzisiaj dużo lepszym zdrowiem, samopoczuciem i piękną wysportowaną sylwetką.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku:

Gratulację dla duetu jaki stworzyła Weronika z Mamą. Wsparcie i szczera chęć pomocy córce, której waga zaczęła niebezpiecznie wzrastać zasługuje na wyrazy szacunku i podziękowania. W przypadku dzieci, młodzieży podstawą sukcesu jest indywidualne dopasowanie jadłospisu. Istotne jest aby dieta była nie tylko jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana. Zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wtedy, jeżeli wydane zalecenia będą realne. Weronika bardzo świadomie przestrzegała wskazówek i zaleceń dlatego też może cieszyć się tak fajnym wynikiem. Dodatkowo poza fizycznymi zmianami, ograniczyła ryzyko wystąpienia chorób, dolegliwość związanych ze zbyt wysoką masa ciała.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ