<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Pełen profesjonalizm!!! Dania układane są w produkty, które się lubi oraz pod daną sytuację zdrowotną. P. Kamil analizuje zapotrzebowanie organizmu oraz służy poradą również telefoniczną, polecam Panią starających się o dziecko. Pozdrawiam :)

Monika

Poznaj inną historię

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

czytaj więcej

Wiek nie jest żadną przeszkodą

  • Kobieta
  • 03 marca, 2016

Mój wygląd i wspaniale samopoczucie jest testamentem efektywności programu dietetycznego. Moja utrata wagi jest kolejnym dowodem, że w każdym wieku jest to możliwe. Cieszę się bardzo z tego, ze przyczyniałam się do zbudowania kolejnej historii sukcesu.

Jak czuje się Pani obecnie?

Ja sama czuje się zwyciężczynią, że po tak wielu latach prób i stosowania wielu metod nie byłam w stanie osiągnąć rezultatów jak przy stosowaniu zaleceń obecnej diety. Pozytywnych stron tej zmiany nie sposób wyliczyć - począwszy od zwiększonej ilości energii, spokoju wewnętrznego, przejrzystości myśli i lepszej koncentracji, znacznie lepszego snu i motywacji do codziennych obowiązków tak w pracy jak i w domu, dużej poprawie zdrowia,  lepszego wyglądu. Moje poczucie własnej wartości znacznie wzrosło dzięki zmianie wyglądu. Wiele jeszcze mogę wyliczać i są to same dodatnie zmiany, a ujemna jest tylko waga.

 

Czy zmiana nawyków żywieniowych wpłynęła na parametry zdrowotne?

Rozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym, który jest bardzo zadowolony z wyników utraty wagi i faktu, ze moje ciśnienie jest w bardzo dobrym wymiarze.   Zalecał, abym w dalszym ciągu praktykowała obecne nawyki żywieniowe, nawet kiedy osiągnę wagę docelową.

 

Jakie jeszcze zauważa Pani plusy nowych nawyków żywieniowych?

Zauważyłam, że mój proces zmiany wyglądu dał mi wiele emocjonalnych plusów, obecnie jestem nową ulepszoną wersją samej siebie, a moja pozytywna natura jeszcze bardziej się umocniła. Zupełnie inaczej patrzę na jedzenie, łatwo jest mi ocenić dania pod kątem jakości i ilości na jaką mogę sobie pozwolić. Teraz już wiem, że dieta to nie ciągłe wyrzeczenia, zakazy, a jedynie wypracowanie nowych, lepszych nawyków.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Cytując słowa Pani Danusi ,,jestem lepszą wersją samej siebie” chciałbym pogratulować wyniku jaki udało się uzyskać, oczywiście zaznaczyć, że obecna waga nie jest efektem końcowym, a wspólnymi siłami będziemy starali się jeszcze bardziej zmniejszyć masę ciała. Wytrwałość, pozytywne nastawienie do zmian jakie proponuję jest gwarantem sukcesu i poprawy stanu zdrowia niezależnie od wieku.

POKAŻ