Opinie pacjentów

Następna pozytywna opinia ale szczerze z serca się należy, dieta nie jest skomplikowana, dania są pyszne i zbudowane z ogólnodostępnych produktów. Nastąpiła również znaczna poprawa w wynikach badań, cholesterol obniżył się z 250 do 150, a cukier w końcu zszedł poniżej 100. Ogromna zmiana w życiowej energii i samopoczuciu, zero zmęczenia, przepracowania, ciągle czuje, że mam siłę. Nie zastanawiajcie się zbyt długo tak jak ja, naprawdę warto.

Krzysztof

Poznaj inną historię

Inwestycja w zdrowie i przyszłośc dziecka - bezcenne

Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy waga Maji zaczęła niepokojąco wzrastać, co prawda próbowaliśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, pilnowaliśmy aby córka jadła śniadanie, warzywa czy owoce. Pomimo wysiłku jaki wkładaliśmy waga nie chciała spadać. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy spotkać się z Panem Kamilem w Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku, teraz zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja, która rozwiązała raz na zawsze problem wagi u córki. W przeciągu kilku miesięcy córka schudła 10kg, dodatkowo urosła kilka centymetrów co dodatkowo spotęgowało wizualny efekt zmiany jej sylwetki.

czytaj więcej

Wiek nie jest żadną przeszkodą

  • Kobieta
  • 03 marca, 2016

Mój wygląd i wspaniale samopoczucie jest testamentem efektywności programu dietetycznego. Moja utrata wagi jest kolejnym dowodem, że w każdym wieku jest to możliwe. Cieszę się bardzo z tego, ze przyczyniałam się do zbudowania kolejnej historii sukcesu.

Jak czuje się Pani obecnie?

Ja sama czuje się zwyciężczynią, że po tak wielu latach prób i stosowania wielu metod nie byłam w stanie osiągnąć rezultatów jak przy stosowaniu zaleceń obecnej diety. Pozytywnych stron tej zmiany nie sposób wyliczyć - począwszy od zwiększonej ilości energii, spokoju wewnętrznego, przejrzystości myśli i lepszej koncentracji, znacznie lepszego snu i motywacji do codziennych obowiązków tak w pracy jak i w domu, dużej poprawie zdrowia,  lepszego wyglądu. Moje poczucie własnej wartości znacznie wzrosło dzięki zmianie wyglądu. Wiele jeszcze mogę wyliczać i są to same dodatnie zmiany, a ujemna jest tylko waga.

 

Czy zmiana nawyków żywieniowych wpłynęła na parametry zdrowotne?

Rozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym, który jest bardzo zadowolony z wyników utraty wagi i faktu, ze moje ciśnienie jest w bardzo dobrym wymiarze.   Zalecał, abym w dalszym ciągu praktykowała obecne nawyki żywieniowe, nawet kiedy osiągnę wagę docelową.

 

Jakie jeszcze zauważa Pani plusy nowych nawyków żywieniowych?

Zauważyłam, że mój proces zmiany wyglądu dał mi wiele emocjonalnych plusów, obecnie jestem nową ulepszoną wersją samej siebie, a moja pozytywna natura jeszcze bardziej się umocniła. Zupełnie inaczej patrzę na jedzenie, łatwo jest mi ocenić dania pod kątem jakości i ilości na jaką mogę sobie pozwolić. Teraz już wiem, że dieta to nie ciągłe wyrzeczenia, zakazy, a jedynie wypracowanie nowych, lepszych nawyków.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Cytując słowa Pani Danusi ,,jestem lepszą wersją samej siebie” chciałbym pogratulować wyniku jaki udało się uzyskać, oczywiście zaznaczyć, że obecna waga nie jest efektem końcowym, a wspólnymi siłami będziemy starali się jeszcze bardziej zmniejszyć masę ciała. Wytrwałość, pozytywne nastawienie do zmian jakie proponuję jest gwarantem sukcesu i poprawy stanu zdrowia niezależnie od wieku.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ