<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=467628334024410&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Serdecznie polecam Pana Kamila Spotkania z Panem Kamilem plus ułożenie diety sprawiłam mamie w ramach prezentu gwiazdkowego (oczywiście za jej zgodą)– pomógł mojej mamie uporać się z ogromną nadwagą. Walka wciąż trwa ale w 6 miesięcy -22kg. Mama jest szczęśliwa, pełna energii, a było już kiepsko z kondycją. W tym roku znowu ogarnia działkę i jeździ na rowerze- opuchlizna z nóg zeszła i inne dolegliwości też ustąpiły. Materiały, które dostała były bardzo imponujące. Dieta prosta – starsza osoba spokojnie sobie ...

Marzena

Poznaj inną historię

Całkowicie odmieniło się moje życie – Jestem lżejsza o 35kg

Spotkanie z Panem Kamilem mogę uznać za jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie, kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz brakowało mi energii, czułam się ciągle zmęczona, pojawiały się już pierwsze problemy zdrowotne .

czytaj więcej

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

  • Kobieta
  • 01 października, 2015

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

Błędy z przeszłości

Od wielu lat walczyłam z nadwagą. Ukrywałam ją w luźnych tunikach, swetrach, kurtkach. Po urodzeniu dzieci też nie mogłam pozbyć się nadmiaru kilogramów. W czasie ciąży i połogu jadłam za dwoje. Popełniałam wiele błędów żywieniowych. Jadłam do woli ciasta, czekoladki, słodkie owoce. Nie wiedziałam, że to wielki błąd. Najwięcej kilogramów przybyło mi w okolicach brzucha i bioder. Przez lata próbowałam walczyć z otyłością, chodząc na fitness, jeżdżąc rowerem, pływając w basenie. Wszystko bez rezultatu. Czułam się ciężka i sfrustrowana.

Droga do zdrowia

Od przyjaciółki dowiedziałam się, że w Lęborku jest Poradnia Dobry Dietetyk. Wcześniej widziałam reklamę tej poradni w mieście. Rozważałam pójście do dietetyka na początku stycznia bieżącego roku. Było to jedno z postanowień noworocznych. Względy zdrowotne zaważyły o mojej decyzji i tak pod koniec kwietnia trafiłam do Pana Kamila na pierwszą wizytę. Pan Dietetyk okazał się niezwykle kompetentnym i pełnym empatii specjalistą, a ja byłam zdeterminowana i gotowa na dietę prowadzącą do zgubienia zbędnych kilogramów. Ze względu na przebytą chorobę nie mogłam mieć nadwagi. Pan Dietetyk zalecił mi też treningi z kijkami 4 razy w tygodniu. Zaczęłam więc energicznie działać...

Smacznie i zdrowo

Otrzymałam od Pana Kamila program żywieniowy ściśle dostosowany do mojego wieku, wzrostu, przebytych chorób i trybu życia. Korzystanie z tego programu nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Szybko wdrożyłam zasady żywieniowe opracowane na 5 posiłków dziennie. Przygotowanie potraw nawet zaczęło sprawiać mi radość, bo zajaśniała nadzieja, ze mogę być lżejsza. Posiłki okazały się smaczne, urozmaicone i ze zdziwieniem zauważyłam, że nie ciągnie mnie już do słodyczy ani do podjadania między posiłkami. Polubiłam śniadaniowe sałatki warzywne, owsianki z owocem, a także pyszne obiady, które nie są pracochłonne. Co ciekawe, niektóre przepisy obiadowe wykorzystuję, przygotowując posiłki dla całej rodziny.

Zgrabnie i zdrowo

Od końca kwietnia do teraz zgubiłam dzięki diecie opracowanej przez Pana Kamila aż 15 kilogramów. Zgodnie z zaleceniami Pana Dietetyka chodziłam 4 razy w tygodniu na treningi z kijkami. Ponadto przestrzegałam programu żywieniowego. Jestem przekonana, że bez fachowej pomocy Pana Kamila nie zrzuciłabym tak wiele kilogramów. Cieszę się, że wreszcie mogę założyć obcisłe spodnie i bluzki. Czuję się młodsza i atrakcyjniejsza. Zmieniło się też moje codzienne życie. Szybko wykonuję porządki domowe, stałam się energiczna, optymistyczna, unormowało mi się też ciśnienie krwi, poprawił się wygląd włosów i paznokci. Mam świadomość, że ładnie wyglądam i dlatego wzmocniło się moje poczucie własnej wartości. Każdego dnia nabieram przekonania, jak ważne jest regularne spożywanie odpowiednio dobranych posiłków. Teraz mogę stwierdzić, że decyzja o pójściu do Pana Dietetyka była jedną z najlepszych w życiu. Pan Kamil okazał się niezwykle skutecznym specjalistą. Polecam wizytę u Najlepszego Dietetyka każdemu, kto zmaga się z nadwagą. Naprawdę warto skorzystać z dobrych porad, aby być zdrowym, szczęśliwym i czuć się młodo.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Kamila Osowskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Na początek Pani Helence należą się oczywiście wyrazy uznania i podziękowania za zaufanie jakim obdarzyła moją osobę. Decyzja o spotkaniu ze specjalistą nie była na pewno łatwa, wymagała odwagi i znalezienia w swoim charakterze siły, która pozwoliła tak mocno odmienić życie i wzmocnić poczucie własnej wartości. Zmiany, które następowały z czasem, ubytek zbędnych kilogramów, poprawa kondycji, samopoczucia dawały o sobie coraz bardziej znać nie tylko na wadze ale również poprzez pojawiający się optymizm, którym Pani Helenka potrafi coraz lepiej ,,zarażać” innych. Teraz już wie, że przygotowywanie posiłków może sprawiać radość podobnie jak lepsze samopoczucie, energia czy założenie bluzki w mniejszym rozmiarze. Cieszę się niezmiernie, że ,, decyzja o pójściu do Dobrego Dietetyka była jedną z najlepszych w życiu”.

 

POKAŻ